Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Prva pomoć u Novom Vinodolskom

Prva pomoć je program koji provodimo u našoj školi s učenicima 7. razreda. Cilj je programa usvajanje osnovnih znanja i vještina postupaka pružanja prve pomoći, razvijanje svijesti o opasnim situacijama koje mogu dovesti do ozljeđivanja te usvajanje znanja o mjerama prevencije.  

Nakon odrađene obuke u našoj školi, učenici su znanja i vještine o pružanju pomoći usavršavali na naprednoj obuci u odmaralištu Crvenog križa Grada Zagreba u Novom Vinodolskom od 18.11. do 20.11.2019. godine u pratnji učitelja TZK-a Marija Boškovića.