Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Prometna učilica

I ove je godine u našoj školi održana radionica Prometne učilice na kojoj su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda. Na radionici su učenici upoznati s načinom prijave i sudjelovanjem u natjecanju na web platformi Prometna učilica koja je namijenjena za učenje, poučavanje i provjeru znanja iz prometne kulture, prometnih propisa i prometnih pravila s ciljem unaprjeđenja sigurnosti prometa kod djece i mladih sudionika u prometu. 

Natjecanje se održava od početka listopada do kraja studenoga. Natjecati se  mogu svi učenici osnovnih škola u Hrvatskoj koji se prijavljuju pomoću svojih AAI@EduHr pristupnih podataka. Oni na taj način pokazuju svoje znanje u poznavanju prometa te mogu osvojiti vrijedne nagrade za sebe, svoj razred i školu. Prijaviti se može na stranici http://ucilica.skole.hr/. 

Nadamo se da će naši učenici ostvariti dobre rezultate na natjecanju. 

 

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript