Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Festival jednakih mogućnosti


Učenici naše škole sudjelovali su na Festivalu jednakih mogućnosti (F=M). Ovaj je festival tradicionalna međunarodna manifestacija urbane kulture u kojoj sudjeluju osobe s invaliditetom.  Manifestacija se održava na Trgu bana Josipa Jelačića te se publika može uvjeriti u velike umjetničke vrijednosti različitosti među nama.

Svrha je Festivala predstavljanje stvaralačkih mogućnosti izvođača koji žele poručiti kako trebamo poštivati različitosti.

Organizator je Festivala, i njegov idejni zaštitnik, Društvo tjelesnih invalida u Zagrebu.

Učenici naše škole, pomoćnici u nastavi, članovi dramske skupine pokazali su kako se različitost poštuje u našoj školi. Za svoj su nastup i točku pod nazivom Djevojčica i stablo dobili gromoglasan pljesak. U programu su sudjelovali učenici 1. d razrednog odjela te učenici 5. i 6. razreda, članovi dramske skupine.