Natjecanje iz tehničke kulture

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održano je 1. ožujka  u OŠ Jure Kaštelana. Na natjecanju su sudjelovali naši učenici: Mia Bagarić, Eugen Belašković, Max Miličević, Veronika Vanjak i Andrija Govorčinović. Na županijsku razinu natjecanja pozvan je i učenik Karlo Subašić koji zbog bolesti nije bio u mogućnosti sudjelovati.

Najbolji rezultat postigli su učenici Eugen Belašković  – 8. mjesto,  Veronika Vanjak – 4. mjesto i Mia Bagarić, koja se je, zauzevši 1. mjesto na županijskom natjecanju, plasirala na državnu razinu natjecanja.

Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima kao i njihovoj mentorici Ines Delač te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Našoj Miji, naravno, želimo i puno uspjeha na državnom natjecanju koje će se održati od 25. do 28. ožujka u Poreču.