Prometna Učilica u našoj školi

I ove školske godine, u našoj školi održat će se radionice Prometne Učilice.

Vrijedni djelatnici Prometne Učilice i MUP-a će uz pomoć web aplikacije upoznati naše učenike  s prometnim propisima i pravilima te osnovama prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu s ciljem unaprjeđenja njihove sigurnosti.

Sudionici radionica su učenici od 5. do 8. razreda koji će od utorka, 9. listopada pa sve do kraja tjedna imati priliku mnogo naučiti o sigurnom sudjelovanju u prometu te provjeriti naučeno rješavajući vježbe.

Kako se ponašati kao pješak, što je važno znati jednom biciklistu, na što paziti kad se putuje javnim prijevozom i školskim autobusima – samo su neke od tema o kojima će se pričati. Učenici se mogu uključiti i u 10. državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih pravila i propisa te osvojiti vrijedne nagrade.