Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Likovni rad naše učenice odabran za Međunarodnu izložbu dječje umjetnosti u japanskom gradu Narita 2018.

Na likovnom natječaju u organizaciji Hrvatskog školskog muzeja za Međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Narita 2018. u Japanu odabran je likovni rad naše učenice 5.a razreda.

Idejna misija ove međunarodne manifestacije je povezivanje djece i mladih grada Narite i Japana s djecom svijeta putem likovnog izraza. Tema Međunarodne izložbe dječjeg likovnog stvaralaštva Narita 2018. bila je FESTIVAL, a rad je rađen kombiniranom tehnikom, u lipnju 2018. godine, uz mentorstvo učiteljice Danijele Cerjan.

Nakon održane izložbe u gradu Nariti krajem tekuće godine stići će obavijest o rezultatima naših sudionika s pohvalnicama i nagradama nakon čega slijedi svečana dodjela nagrada u Hrvatskom školskom muzeju.

Na natječaj je pristiglo 309 radova. Hrvatski školski muzej priredio je izbor dječjih likovnih radova (78 likovnih radova) i među 78 radova odabran je rad pod brojem 24, rad naše učenice. Radove je odabralo stručno povjerenstvo u Hrvatskom školskom muzeju.

Čestitamo nagrađenoj učenici i svima drugima sa željom za dobar uspjeh u Japanu!