Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika održano je 5. ožujka u OŠ Petra Preradovića. Natjecanju su pristupili i naši učenici. Učenica 7.a razreda Matea Bilić Prcić zauzela je rezultat 16. mjesta u konkurenciji 97 učenika.

Predstavnici osmih razreda bili su Franka Roković koja je ostvarila rezultat 24. mjesta te Martin Ujević s postignutim rezultatom 33. mjesta u konkurenciji 95 učenika. Voditeljice, mentorice učenicima, bile su učiteljice hrvatskoga jezika Andrea Bosanac i Davorka Ljevar.

Kako su naši učenici pokazali ljubav prema hrvatskome jeziku, koju će i dalje razvijati i pripremati se za daljnja natjecanja, potičemo i sadašnje učenike 6. razreda, kao i sadašnje učenike 7. razreda, da već danas krenu u proučavanje slovnice materinskoga jezika.