Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika

Županijsko je natjecanje iz njemačkoga jezika održano 21. veljače u OŠ Malešnica.  Našu su školu predstavljali učenici 8. razreda: Toni Vanjak, Franka Roković, Ema Pernek, Martin Ujević, Josip Galić, Danijela Džapo i Marta Ljubas.

Važno je istaknuti da je naša škola imala najveći broj pozvanih natjecatelja iz jedne škole u županiji Grad Zagreb. Najbolji je rezultat ostvario učenik Toni Vanjak zauzevši 18. mjesto.

Čestitamo našim učenicima na pokazanom znanju i sudjelovanju te njihovoj mentorici Lidiji Flegar Jukić, učiteljici njemačkoga jezika.