Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/count-per-day/counter-core.php on line 1517

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/jetpack/modules/shortcodes.php on line 94

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/jetpack/modules/shortcodes.php on line 122

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Općinski LiDraNo 2018.

Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na općinskoj smotri LiDraNo 2018. Ponosni smo što su naši učenici prepoznali literarno, dramsko i novinarsko stvaralaštvo kao važan čimbenik svojega razvoja. Već je poznato da naši učenici pišu često i posvuda, a rezultat toga je i veliki uspjeh na ovogodišnjoj smotri.
.

Učenici koji odlaze na županijsko natjecanje su:
Ema Pernek, 8. razred, novinarski rad Kad se male ruke slože, sve se može (mentorica Andrea Bosanac)
.
Savanna Lončarić, 6. razred, literarni rad Noćna šetnja šumom, (mentorica Majda Tometić)
.
Ema Pernek, 8. razred, monolog Priče za laku noć za male buntovnice (mentorica Andrea Bosanac)
.
Luna Ritz, 6. razred i Kristijan Buljanović, 7.razred, dramsko-scenska igra Začarani violinist (mentorica Stanka Svetličić)
.
 .
.
Una Bosančić, Filip Cvitić,  Ema Čuljak, Dora Fudurić, Nola Galli, Lana Musa, Petar Musa, Leona Perica, Lucija Petričić, Niko Zlopaša Mužić, 4. razred, dramsko-scenska igra Kako (pre)odgojiti roditelje (mentorica Danijela Cerjan).
.
   
.
Mare Brajević, 7. razred, E-k@j 2  (mentorica Majda Tometić)
.

Čestitamo i svim ostalim učenicima koji su sudjelovali!