Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Danas smo u našoj školi dostojanstveno i s puno emocija obilježili Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Prigodni je govor održala učiteljica Andrea Bosanac koja je s učenicima osmih razreda pripremila kratak program koji nas je sve podsjetio na strašna vukovarska stradanja.

Iako naši učenici na sreću nisu sudjelovali u tom strašnom događaju, današnjom kratkom priredbom podsjetili smo ih na ono što se događalo u vremenu haranja rata Vukovarom.

  

Emotivna priredba itekako ih se dojmila. Svojim prisustvom, tišinom i dostojanstvenim ponašanjem odali su čast žrtvi Vukovara. Sve smo završili u veselom tonom, skladbom To je moja zemlja, u vokalnoj izvedbi Lene Ivanković i Danijele Lokmer te instrumentalnom pratnjom učitelja Vinka Jelušića, Matee Balen Šimić, Eve Pešić i Lea Pažina.

Učenici su učitelje nagradili velikim pljeskom, a pijetet prema žrtvi Vukovara iskazali svojim dostojanstvenim ponašanjem tijekom cijele priredbe. Mali i veliki zajedničkim snagama mogu sve.

Dan sjećanja u 3.b razrenome odjelu