Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home2/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Prometna učilica u našoj školi

I ove su godine u našoj školi održane radionice Prometne učilice. Prometna je učilica web aplikacija koja učenicima omogućava upoznavanje s prometnim propisima i pravilima te osnovama prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu.

Sudionici su radionica bili učenici od 5. do 8. razreda koji su od 16. do 25. listopada mnogo naučili o sigurnom sudjelovanju u prometu te provjerili naučeno rješavajući vježbe. Ponovili su kako se moramo ponašati kao pješaci, što moramo znati kao biciklisti u prometu, na što treba paziti kada putujemo javnim prijevozom i školskim autobusima. Sve su to samo neke od tema o kojima su učenici raspravljali. Predstavljeno im je  i 9. državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih pravila i propisa u koje su se odmah uključili.