Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/count-per-day/counter-core.php on line 1517

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; countdown_clock has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/countdown-clock/countdown-clock.php on line 34

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/jetpack/modules/shortcodes.php on line 94

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/plugins/jetpack/modules/shortcodes.php on line 122

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTheme has a deprecated constructor in /home/oskajzer/arhiva.oskajzerica.hr/wp-content/themes/forchildren/inc/library.php on line 2
oskajzerica

Škola u prirodi – priča naših četvrtaša

Učenici 4. razreda naše škole boravili su od 9. do 13. listopada 2017. u hostelu „Stoimena“ u Crikvenici.

Tijekom petodnevnog boravka u prekrasnom gradiću, učenici su obradili sve zadane nastavne sadržaje. Nastava je održana na vanjskim terasama Hostela i na plaži – zbog izuzetno mirnog, toplog i lijepog vremena. U pratnji su svojih učiteljica i učitelja učenici upoznali ljepote primorskog krajolika, obišli grad Bašku i Jurandvor, grad Crikvenicu, Vrbnik na otoku Krku, Selce, spilju Biserujku te Planetarij u Rijeci. U večernjim je satima predstavljena naša škola te održano glazbeno i zabavno natjecanje.

Boraveći u novom okruženju, učenici su usvojili pravila zajedničkog života, održavanja higijene, tolerancije i poštivanja tuđih osobnosti. Vladalo je vedro, radno i opušteno raspoloženje.