Škola u prirodi – priča naših četvrtaša

Učenici 4. razreda naše škole boravili su od 9. do 13. listopada 2017. u hostelu „Stoimena“ u Crikvenici.

Tijekom petodnevnog boravka u prekrasnom gradiću, učenici su obradili sve zadane nastavne sadržaje. Nastava je održana na vanjskim terasama Hostela i na plaži – zbog izuzetno mirnog, toplog i lijepog vremena. U pratnji su svojih učiteljica i učitelja učenici upoznali ljepote primorskog krajolika, obišli grad Bašku i Jurandvor, grad Crikvenicu, Vrbnik na otoku Krku, Selce, spilju Biserujku te Planetarij u Rijeci. U večernjim je satima predstavljena naša škola te održano glazbeno i zabavno natjecanje.

Boraveći u novom okruženju, učenici su usvojili pravila zajedničkog života, održavanja higijene, tolerancije i poštivanja tuđih osobnosti. Vladalo je vedro, radno i opušteno raspoloženje.